Sprawdź ofertę

 

Kongres Szefów Kuchni w Warszawie, to cieszące się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem społeczności Wydarzenie BRANŻOWE. Doświadczeni specjaliści i praktycy z sektora gastronomicznego w miłej atmosferze i przy po brzegi wypełnionymi firmowymi produktami stoiskach, spotkają się, by wspólnie poruszyć kwestie związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem pozytywnego wizerunku, rozwoju kariery czy najnowszych trendach na rynku. Tegoroczne EXPO XXI to możliwość wysłuchania merytorycznych wystąpień specjalistów z branży gastronomicznej, czyli pozytywna dawka motywacji i inspiracji; konferencje networkingowe; wzbogacenie doświadczenia; panele dyskusyjne i debaty. To także możliwość zaprezentowania własnej marki szerszemu gronu odbiorców.

Odbywające się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowe w Warszawie EXPO XXI to świetna okazja, by spróbować smacznego chleba i innych wypieków piekarniczych marki PePo Bread, które na co dzień dostępne są tylko w wybranych punktach Warszawy. Szeroki wybór naszego pieczywa zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów!

 

Marka PePo Bread zamierza wyraźnie zaznaczyć swoją obecność podczas tegorocznego Kongresu. To pierwszy raz, kiedy możemy uczestniczyć w tego typu Wydarzeniu. W związku z tym, przygotowaliśmy specjalną ofertę a na naszym stoisku znajdą się nowe produkty  np. na bazie scrocchiarelli, scrocchiarelli rustico, scrocchiarelli riso venere oraz scrocchiarelli Grano duro.

Dziękujemy marce Gusto D'Italia dostawcy włoskich produktów spożywczych  za owocną współpracę. Jesteście niezastąpieni, dziękujemy za pomoc!Poprzez współczesne przetworzenie  pierwotnej formy chleba, piekarnictwo wciąż się rozwija! To tak jakby tchnąc nowe życie w dobrze nam już znany chleb i przełożyć to na współczesny język. Niemniej jednak to także zwrot ku tradycji, która jedynie w takim wydaniu może przetrwać.  Jesteśmy przekonani, że piekarnictwo to nie jest zwykły zawód. Każdy bochenek chleba i każda bułka to dla nas małe dzieła sztuki!Wszystkich, którzy nie będą mogli przybić na tegoroczny Kongres - zapraszamy do częstych odwiedzin naszej strony oraz śledzenia nas w mediach społecznościowych.

 

04 grudnia 2020

9 października  EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe.

 

Niecodzienne wydarzenie w samym sercu stolicy! Przyjdź, zobacz i przekonaj się sam. Spotkaj najlepszych Szefów Kuchni w Polsce! czy jeszcze Ciebie nie przekonaliśmy?

 

Wielkie nazwiska, ogromne doświadczenie a do tego niezwykłe umiejętności. Spotkaj największe osobowości na Kongresie Szefów Kuchni. Wśród najlepszych będzie także  PePo Bread!

Polacy kochają dobre pieczywo! Większość z nas nie wyobraża sobie śniadania bez kromki świeżego i pysznego chleba, chrupiącej bułki, słodkiej drożdżówki albo po prostu precla. Wyroby piekarnicze towarzyszą nam także w ciągu dnia. Ponad 80% z nas je rano pieczywo. Chleby, bagietki, bułki razowe i grahamki a także pieczywo bezglutenowe, które zyskuje coraz większe grono zwolenników – wszystkie te produkty coraz śmielej wkraczają do naszych mieszkań każdego dnia! Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu chleb to nie tylko pyszny fundament każdej kanapki, ale przede wszystkim zdrowy motor węglowodanów, który dostarcza nam energii, potrzebnej zwłaszcza na początku dnia.DOBRY CHLEB DOSTARCZA NIE TYLKO NIEZBĘDNYCH WĘGLOWODANÓW, ALE RÓWNIEŻ ŻYCIODAJNYCH MINERAŁÓW, WITAMIN Z GRUPY B CZY BŁONNIKA. Wybór odpowiedniego pieczywa nie jest łatwy. Dobre pieczywo to przede wszystkim takie, które zostało wykonane z najwyższej jakości składników. O standardach naszego pieczywa każda zainteresowana osoba będzie mogła przekonać się w bezpośredniej rozmowie z naszymi przedstawicielami, bądź degustując wyroby z PePo Bread, do czego gorąco zachęcamy!

 

Pieczywo to także ważny składnik kluczowych dań w polskich lokalach gastronomicznych. Jak się okazuje, trafienie na dobry chleb w restauracjach to jednak wciąż rzadkość.  Jak o jakość pieczywa dbają szefowie kuchni? W końcu restauratorzy często serwują pieczywo jako tzw. czekadełka. Zatem od tego jakiej jakości chleb zostanie podany gościom, będzie zależało, jak będą oni odbierali nie tylko kolejne dania, ale i dany lokal. Pieczywo to nie tylko produkt sam w sobie, ale zasadnicza wizytówka restauracji. Współczesne piekarnie są w stanie wyprodukować pieczywo zgodne z oczekiwaniami szefów kuchni. Co więcej nowoczesne piekarnie wychodzą im nawet na przeciw i są w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zamówienia. Współpraca z piekarnią, która dysponuje nie tylko wiedzą, ale i dużym doświadczeniem zaowocuje finalnym efektem, jakim będzie zaserwowanie dobrej jakości pieczywa dla klientów danej restauracji. Piekarnia PePo Bread współpracuje także z lokalnymi sklepami, centrami handlowymi czy szkolnymi bufetami. Jesteśmy w stanie opracować dowolny przepis i jeszcze tego samego dnia wcielić go w życie! Chleb o określonej chrupkości, oczekiwanym smaku czy preferowanym kolorze, to dla nas nie problem.

To m.in. te kwestie chcemy poruszyć na tegorocznym Kongresie Szefów Kuchni.

 

KONGRES SZEFÓW KUCHNI | PEPO BREAD

20 grudnia 2019
Catering Warszawa

Sprawdź promocje

Catering Warszawa
Catering WarszawaAdres:
Kontakt:
Telefon: 609 490 409
Mail: biuro@pepobread.com

Copyright by 

facebook ikona
Linkedin ikona
Instagram ikona
youtube ikona