Catering z Warszawy

Sklepy

Firmy

Restauracje

Każdy pracownik zasługuje na chwilę przerwy i wytchnienia. Ten czas zdecydowanie lepiej smakuje z kanapkami od piekarni PePo Bread! Dla naszych partnerów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Zapoznaj się z nią już dziś!

Sprzedaż produktów PePo Bread to przepis na sukces. Doskonała jakość domowych wypieków, podlegająca osobistej kontroli to prosty sposób na przyciągnięcie nowych klientów do każdego mniejszego oraz większego sklepu. W naszej ofercie posiadamy ciekawe i różnorodne wyroby piekarnicze. Zapraszamy do szybkiego kontaktu drogą online!

Nie od dziś wiadomo, że głodnym gościom zawsze smaczny i świeży chleb na myśli. Nasze pieczywo to także doskonałe urozmaicenie obiadu i dopełnienie wielu serwowanych w restauracji posiłków. Dla każdego punktu gastronomicznego mamy do zaoferowania bogatą i elastyczną ofertę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą przepyszną ofertą cateringu. Mogą tam Państwo sprawdzić wszystkie nasze wyroby. 

Nasz catering dostarcza kanapki, sałatki i desery na terenie całej Warszawy

catering Warszawa

Sprawdź ofertę

Sprawdź ofertę

Kompleksowa oferta cateringu dla klientów z Warszawy

Sklepy
Firmy
Restauracje
ikona
Catering z Warszawy

Chleby, bułki, kanapki wypiekane przez doświadczonych specjalistów z Warszawy

PePo Bread oferujemy produkty wypiekane wyłącznie przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Właścicielami piekarni są Państwo Anna Szpakowska oraz Przemysław Rakowski, którzy są miłośnikami tradycyjnego pieczywa w niecodziennej odsłonie. Pan Przemysław zajmuje się wypiekaniem pieczywa od prawie 20 lat. Swoją pierwszą piekarnię otworzył dziesięć lat temu, gdzie następnie uzyskał tytuł mistrza piekarnictwa. Jest to osoba niezwykle dokładna i pomysłowa. Przemysława cechuje ciągłe podążanie za inspiracją do próbowania nowych przepisów w celu powiększenia swojej oferty. Pieczywo jest dla niego swego rodzaju artystycznym tworzywem, dzięki któremu może spełniać marzenia każdego z klientów.

Catering z Warszawy

Poznaj naszą historię

PePo Bread to rodzinna piekarnia z miasta Warszawa, stworzona z myślą o Tobie.

W prywatnej piekarni w Warszawie osobiście kontrolujemy proces produkcji każdego wypieku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych produktów. Wszelkie surowce niezbędne do produkcji pieczywa sprowadzamy wyłącznie od sprawdzonych dystrybutorów. Zauważamy rosnące zapotrzebowanie ze strony indywidualnych konsumentów oraz firm i sklepów na smaczne i różnorodne, a przy tym doskonałe pod względem jakości chleby, bułki i inne wyroby piekarnicze.

Catering Warszawa

Sprawdź promocje

Catering Warszawa
Pepo Bread

O NAS

Catering Warszawa
Catering WarszawaAdres:
Kontakt:
Telefon: 609 490 409
Mail: biuro@pepobread.com

Copyright by 

facebook ikona
Linkedin ikona
Instagram ikona
youtube ikona