Sprawdź ofertę

PePo Bread Catering przybrał inny wymiar niż ten, który był Państwu znany dotychczas. Poszerzyliśmy bowiem naszą ofertę o kilka nowości m.in. lekkie, niskokaloryczne i zdrowe sałatki w stylu fit lub bardziej treściwe z odpowiednio wyselekcjonowanego mięsa; najsmaczniejsze desery (także kuchni włoskiej i francuskiej) oraz coś dla osób, które nie są fanami słodyczy – jogurty naturalne z owocami, ziarnami i crouchy a także cholesterol friendly. Nasza oferta stale się rozwija.

Nie rezygnujemy jednak z Państwa ulubionych kanapek! Obok deserów, jogurtów i sałatek stanowią one główny filar naszej działalności cateringowej. Wychodzimy bowiem z założenia, że tradycje łatwo jest wymazać, ale później już trudno do niej wrócić... Dlatego też łączymy to, co tradycyjny i dobrze znane z  bardziej nowoczesną formą. W najrozmaitszy, pełen wdzięku sposób, zamykamy w naszych kanapkach włoską wędlinę, szwajcarski ser oraz polskie warzywa. To jednak nie wszystko! Oferujemy m.in. barwne kanapki wegetariańskie, kanapeczki bankietowe czy fit kanapki z hummusem. Miłośnicy ryb także nie będą zawiedzeni.

Puszyste, gwieździste, kuliste – pieczywo o przeróżnych kształtach wypiekane z polskiej, włoskiej lub francuskiej mąki, zaraz po złożeniu zamówienia, sprawia, że nasze kanapki są zawsze świeże, aromatyczne i chrupiące. Przygotowane z największą starannością i dostarczone zawsze na czas. Kilka razy w roku w naszej ofercie cateringowej dostępne są także tzw. kanapki czasowe, które w większy lub mniejszy sposób nawiązują do danego święta.

Jesteśmy w stanie wykonać również kanapki całkowicie spersonalizowane. Podobnie jak sałatki, desery czy jogurty. To idealne rozwiązanie na różnego rodzaju eventy firmowe, zabawy sportowe, okolicznościowe przyjęcia. Jeżeli jeszcze nie słyszeli Państwo o produktach z PePo Bread, to chętnie rozszerzymy Państwa ofertę śniadaniową o nasze kanapki. Współpracujemy ze sklepikami szkolnymi, studenckimi bufetami, restauracjami, kawiarenkami, hotelami a także innymi punktami gastronomicznymi.

Wszystkie oferowane przez nas produkty, mają pozytywny wpływ na cały organizm. Spożywane regularnie, wzmacniają jego odporność. Są bogactwem witamin oraz makro- i mikroelementów czy błonnika, który działa osłonowo na jelita. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości, certyfikowanych surowców.

Cenimy sobie wysoką jakość oraz terminowość realizacji zamówień, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z naszych usług cateringowych.

 

22 stycznia 2020
Na co dzień i od święta Oryginalny i pełny wspaniałości, wytworny smak w kanapkach, deserach i sałatkach: PePo Bread Catering. To także zmysłowe rozkosze wzroku i powonienia,  wobec których nie
02 stycznia 2020
Kanapkowy catering z PePo Bread Mówisz catering, myślisz... pyszne kanapki z PePo Bread! Współczesny catering ma tak wiele odmian, że jest to najprężniej rozwijająca się i najbardziej dynamiczna gałąź przemysłu
20 grudnia 2019
9 października  EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe. Niecodzienne wydarzenie w samym sercu stolicy! Przyjdź, zobacz i przekonaj się sam. Spotkaj najlepszych Szefów Kuchni w Polsce! czy jeszcze Ciebie

Na co dzień i od święta

Oryginalny i pełny wspaniałości,

wytworny smak w kanapkach, deserach i sałatkach:

PePo Bread Catering.

To także zmysłowe rozkosze wzroku i powonienia,

 wobec których nie można przejść obojętnie!

 

Catering Warszawa

Sprawdź promocje

8 sierpień to dzień podwójnie wyjątkowy. To 2 urodziny Sąsiedzi - Klubokawiarnia, szczególnego miejsca na kulinarnej mapie Warszawy, gdzie można nie tylko dobrze zjeść czy napić się piwa z znajdującego się w sąsiedztwie Browaru Palatum, ale również posłuchać muzyki lokalnych artystów, czy wziąć udział w innych ciekawych inicjatywach. 8 sierpień to równiez dzień, w którym światło dzienne ujrzy nasz nowy projekt - w gościnnych progach sąsiadów otwarty zostanie pierwszy punkt, w którym będzie można nabyć nasze pieczywo!

PePo Bread Catering przybrał inny wymiar

22 stycznia 2020
Catering Warszawa
Catering Warszawa
Piekarnia Levain
Anna Szpakowska i Przemysław Rakowski

NIP: 5423262603
REGON: 365802544
Panny Wodnej 46/48 lok 5
04-860 Warszawa 
(Wawer)

Adres:
Kontakt:
Telefon: 534426021
Mail: biuro@pepobread.com

Copyright by 

facebook ikona
Linkedin ikona
Instagram ikona
youtube ikona