W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór pieczywa do fast foodu. Bułki burgerowe, puszyste brioche, francuskie lub włoskie bagietki, bułki do zapiekanek i hot dogów. 

To wszystko i wiele więcej codziennie wypiekamy dla Państwa w PePo Bread.

 

Do wyboru - do koloru!  Sięgając po nasze pieczywo mają Państwo możliwość personalizacji zamówienia w postaci wyboru posypki, rozmiaru czy koloru bułek. Maślane bułki burgerowe czy lekkie, pozbawione tłuszczu żytnie bułki - nasza elastyczna oferta będzie idealną odpowiedzią na Państwa oczekiwania!

 

W PePo Bread wierzymy, że prosty skład jest prostą drogą do najlepszego smaku. Dlatego nasze pieczywo  wypiekamy wyłącznie  na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, dzięki którym zyskuje naturalną puszystość i niesamowitą chrupkość aby każdy kęs cieszył podniebienia klientów. Nasze bułki doskonale komponują się ze wszystkimi dodatkami, podkreślając ich smak. 

 

Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów oraz obsługi i dokładamy wszelkich starań, by realizacja zamówienia przewyższała oczekiwania klientów.

Wyróżnij się i postaw na wyjątkowe pieczywo do fast foodu tworzone z rzemieślniczym zacięciem w warszawskiej, rodzinnej piekarni!

Bagietki

Bułka Burger - Czarna

Bułka Burger - Pszenna 

Bułka Hot-Dog

Bułka do zapiekanek

Brioche Maślane

Bułka Burger Maślana

Catering Warszawa

Sprawdź promocje

Piekarnia Warszawa
Piekarnia Warszawa

Pieczywo Fast Food

Umów dostawę

Catering Warszawa
Catering WarszawaAdres:
Kontakt:
Telefon: 609 490 409
Mail: biuro@pepobread.com

Copyright by 

facebook ikona
Linkedin ikona
Instagram ikona
youtube ikona